13 січ. 2021

Вітаємо з Новим роком, Маланкою, Василем та Водохрещам!

Щедрий вечір, добрий вечір! Добрим людям на здоров’я! Вітаю вас та вашу родину зі Старим Новим роком, Щедрим вечором та Меланкою! Нехай у вашій родині панують мир та злагода, діточки ростуть здоровими, а щастя і добробут не лишають ваш дім! Веселих свят та чистих думок!
4 січ. 2021

Зміна оплати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти

З 01.01.2021 згідно із грошовими нормами харчування, затвердженими рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.12.2020 № 772 «Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м. Харкова у 2021 році» оплата за харчування дітей в закладі дошкільної освіти становить.
30 груд. 2020

Новорічні свята в закладі

з 28-30 грудня, з урахуванням та додержанням карантинних правил пройшли новорічні свята в групових приміщеннях у закладі дошкільної освіти
15 груд. 2020

Шановні батьки!

11 лист. 2020

"Протиепідемічні заходи в ЗДО на період карантину у зв язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)"

З педагогічним колективом закладу сьогодні було проведено консультативну бесіду та анкетування, щодо дотриманням правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів
10 лист. 2020

Вихованці закладу дошкільної освіти привітали працівників закладу зі святом Дня української мови та писемності колективними роботами з осіннього листя

Див. фотогалерею
9 лист. 2020

Шановні гості нашого сайту!

9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови. Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина.
2 лист. 2020

Ляльковий театр для малюків

Сьогодні малюки груп №7,8, в рамках карантинних обмежень, мали можливість подивитись лялькові вистави за казками "Колобок", "Теремок".
9 жовт. 2020

Конкурс "Малюнок з осіннього листя на асфальті"

Вихованці та педагоги захопливо віднеслись до теми сьогодні і відчули себе помічниками Осені Див. фотогалерею
1 жовт. 2020