6 лист. 2018

Спортивні змагання "Крок за кроком"

"Найактивніші", "Найсильніші", "Найміцніші", "Найспритніші" були сьогодні діти старшого дошкільного віку груп №2,3,5,11 у спортивних змаганнях "Крок за кроком"
2 лист. 2018

Семінар в закладі дошкільної освіти

Сьогодні в нашому закладі пройшов семінар для педагогів з теми "Формування бережливого ставлення до довкілля у дітей дошкільного віку"
30 жовт. 2018

Безпека дошкільників

Працівниками патрульної служби сьогодні з малятами була проведена пізнавальна бесіда з правил безпеки на дорозі,вдома, з незнайомими людьми.
28 жовт. 2018

Методичне об єднання для вихователів груп раннього віку

На базі нашого садочка сьогодня пройшло методичне засідання за темою :"Пріоритетні напрями роботи вихователів груп раннього віку на 2018-2019 навчальний рік"
26 жовт. 2018

Осінній бал!

Справжнісінький осінній бал пройшов сьогодні в групах старшого дошкільного віку №3,5,11
25 жовт. 2018

Привітали Осінь сьогодні в садочку діти середніх груп №7,9 та старшої групи №2
24 жовт. 2018

Осінні розваги в садочку!

Сьогодні в садочку пройшли осінні розваги в молодших групах №1,4.10. З гарним настроем, з піснями, таночками, віршами діти пишались осінньою порою року.
16 жовт. 2018

Осінні розваги в садочку!

Шановні батьки та гості нашого садочка запрошуємо Вас відвідати святкові розваги, присвячені осінній порі року, які пройдуть протягом 24-26 жовтня в музичній залі садочка.
12 жовт. 2018

ІІ тур районного конкурсу "Наше дитинство- найкраща пора"

у номінації «Творча родина», посіла ІІ місце родина Посохових, вихованки старшої групи № 11, вихователь Хижна Л.А.
1 жовт. 2018

Виставка дитячих поробок з природного матеріалу

Шановні батьки та гості! Запрошуємо Вас відвідати нашу виставку дитячих поробок з природного матеріалу, яка пройде з 1 жовтня по 10 жовтня у приміщенні музичної зали.