13 лют. 2019

Відкриті покази роботи педагогів

Вихователі груп молодшого дошкільного віку №4- Івашко І.М. та №10- Сімакова І.А. запросили сьогодні на показ дітьми театралізованих драматизацій казок "Рукавичка" та "Пряникова хатка"
8 лют. 2019

Методичне об єднання для вихователів груп раннього віку

Сьогодні в садочку пройшло методичне засідання вихователів груп раннього віку на тему : «Нетрадиційні підходи в організації пізнавальної діяльності та формування сенсорної культури дітей раннього віку»
30 січ. 2019

Консультація для педагогів дітей старшого дошкільного віку

Сьогодні вихователем Хижною Л.А. було проведено проблемну консультацію "Сучасні п ятирічні діти: проблеми та особливості розвитку"
25 січ. 2019

Семінар в закладі дошкільної освіти

Сьогодні в нашому закладі пройшов семінар для педагогів на тему "Виховання любові до рідного міста, як складової частини національно- патріотичного виховання дошкільників"
14 січ. 2019

"Старий рік минає......Новий наступає......"

Вихованці старших груп №2,3 та 11 сьогодні вітали сьогодні з Новорічними святками працівників закладу, молодших дошкільників і не обійшли працівників "Харківпромгаз". Усі частували щедрувальників солодощами та подарунками.
13 січ. 2019

Шановні батьки та гості нашого сайту!

.
22 груд. 2018

Новорічні свята в нашому садочку.

В новорічних казках, з веселими друзями, танцями , піснями, Снігуронькою ,зустрічалися дітлахи в садочку з 19 по 22 грудня 2018 року. Співали, танцювали, розповідали вірші і отримали солодощі від головного героя свята Діда Мороза
6 груд. 2018

Новорічні свята в нашому садочку.

Шановні батьки! До вашої уваги графік проведення Новорічних світ, які пройдуть 19,20,21 грудня 2018 року.
29 лист. 2018

Тиждень харчування

З 19 листопада по 23 листопада в садочку пройшов Тиждень харчування . В цей період батьки могли відвідати відкриті покази сніданку, обіду, вечері, виховання культурно- гігієнічних навичок ; одержати пам ятки, що до раціонального харчування дітей вдома, проконсультуватися у сестри медичної з різних питань тощо.
14 лист. 2018

Тренування по відпрацюванню дій по інструкції з питань евакуації

Сьогодні в садочку було проведено тренування по відпрацюванню дій по інструкції з питань евакуації. Оповіщення та доведення до персоналу інформації про виникнення пожежі проводилось за допомогою аварійної сигналізації.