10 січ. 2022

Сталий розвиток у садочку

Формування ощадливої поведінки у дошкільників в групі №11 економічній сфері здійснюється постійно. Отримані знання під час проведених занять Хижною Л.А. «Що можна-неможна купити за гроші» діти підкріплюють практичною діяльністю та наочними прикладами для того, щоб бачити позитивний результат своєї діяльності і мали бажання удосконалювати свої досягнення. Лепбук - це дуже ціваво!
23 груд. 2021

Новорічні мандри по країнах......Землі в групах №10,1,3,11

Весело та радісно дітлахи садочка сьогодні зустічали Діда Мороза, мандрували по лісах та країнах у пошуках подарунків, допомоги, розваг та сміху
22 груд. 2021

Новорічні ранки в групах раннього віку №6,8, та дошкільних групах №2,4

З піснями та таночками, сміхом та веселощами, зустрічали новорічне свято казкові маленькі герої. Одержали в результаті смаколики від Діда Мороза та Снігуроньки
10 груд. 2021

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини

.
9 груд. 2021

Інтегроване заняття в середній групі №7

Зимову композицію з природного матеріалу сьогодні створювати вихованці разом з вихователем Пічкобій О.Б........Ця красногрудая пташка довірлива і добродушна.
24 лист. 2021

Педагогічна рада

З метою забезпечення цілісного входження дитини з особливими освітніми потребами в загальноосвітній простір, що відповідатиме її потребам і можливостям в закладі пройшла педагогічна рада з теми "Інклюзивне навчання: рівні можливості для кожного"
23 лист. 2021

Сприятливе соціальне та розвивальне середовище в групі та ЗДО в цілому є однією з вихідних умов розв'язання проблем інклюзивної освіти в КЗ «ДНЗ №96».

В процесі індивідуальних практичних занять у дітей з ООП педагоги –фахівці (вчитель-логопед, практичний психолог) формують мовлення, емоційно-позитивні якості, коригують недоліки мислення .
11 лист. 2021

День "Цивільного захисту" в групі №9

" Важливою складовою роботи з безпеки життєдіяльності дітей є створення відповідного розвивального середовища. Інформаційно – просвітницька діяльність в дошкільному закладі здійснюється через наочні, словесні та практичні форми роботи..."
10 лист. 2021

Планове проведення евакуації в закладі дошкільної освіти

Сьогодні взакладі пройшла тренувальна евакуація вихованців, працівників закладу за сигналом "Увага! Увага! Пожежа!"
9 лист. 2021

День "Пожежної безпеки" в групі №4

"Якщо поблизу трапляється пожежа, дитину так і тягне піти подивитися на вогонь, тому дуже важливо, щоб діти запам'ятали з малих років: із вогнем погані жарти, так як він легко може вийти з-під контролю і стати по-справжньому небезпечним...."