Шановні батьки та педагоги!

Ми раді вітати Вас на сайті

Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) № 96 комбінованого типу"

Харківської міської ради

Ми сподіваємося, що Вам буде цікаво

познайомитися з інформацією про діяльність нашого дошкільного закладу. Будемо раді, якщо знайдемо в Вашій особі однодумців, небайдужих до життя дітей в дитячому садочку, до проблем надання своєчасної кваліфікованої допомоги дошкільникам з особливими потребами, які потребують логопедичної допомоги. Ми поділимося з Вами досвідом виховання та навчання дітей. Користуючись нагодою, запрошуємо Вас відвідати наш дитячий садок для знайомства з умовами, режимом, методичною базою.

4 лют. 2020
Відкритий показ заняття
В рамках проведення І районного туру обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини", вихователем групи раннього віку Сухіною В.К. було проведено заняття з малюками "Маленькі помічники природи взимку"
2 лют. 2020
Увага! Інформація щодо зарахування дітей до 1 класу у 2020 році
До уваги батьків майбутніх першокласників! Датою початку прийняття заяв до 1-х класів уна 2020/2021 навчального року визначено 6 квітня 2020 року.
10 січ. 2020
Вітаємо!
Куті смачної, Коляди гучної, Щасливого Різдва І на весь Рік добра!
29 груд. 2019
Вітаємо!
З Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію! Бажаю з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!
28 груд. 2019
Новорічні ранки
І завершують новорічні розваги зі своїми перевтіленнями в казкових героїв вихованці груп №5,1,4,9
27 груд. 2019
Новорічна казка в садочку!
Вихованці садочка груп №11,3,10 полинули сьогодні у незабутню новорічну, зимову подорож до казкових героїв. А Дід Мороз зі Снігуронькою та Сніговою королевою начарували дітям подарунки, радість та сміх!

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Малая Компьютерная Академия ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія