21 вер. 2018

І тур районного конкурсу "Наше дитинство- найкраща пора"

Сьогодні в садочку в радісній атмосфері пройшов районний конкурс дитячого малюнку "Наше дитинство- найкраща пора " За підсумками Конкурсу журі закладу дошкільної освіти визначило по одному переможцю за даними номінаціями: - «Колективна робота» («Мій улюблений садок» гр.№5), - «Юний художник» («Природа – мій друг » гр.№3 Матвійчук), - «Творча родина» («Радість життя»-гр. №11 Посохова Ганна).
14 вер. 2018

І тур районного конкурсу "Наше дитинство- найкраща пора"

Шановні батьки та діти ! в період з 17 по 21 вересня 2018 року в ЗДО пройде районний конкурс дитячого малюнку серед дітей старшого дошкільного віку "Наше дитинство- найкраща пора"
10 вер. 2018

Консультаця для батьків дітей раннього віку

Практичним психологом ЗДО було проведено консультаційну бесіду з батьками груп №1,6,8 з питання адаптації дітей раннього віку до умов садочка.
3 вер. 2018

День знань в садочку

Сьогодні в нашому закладі свято - День знань! Вітаємо дорослих і дітей! З привітаннями, іграми та сюрпризами к нам завітали герої казок!
31 серп. 2018

Педагогічна рада №1

Сьогодні в садочку пройшла педагогічна рада з теми : «Визначення основних завдань і напрямків навчально-виховної роботи у 2018/2019 навчальному році»
17 серп. 2018

Відновлення роботи ДНЗ

20 серпня садочок відновлює свою роботу після проведення ремонтних робіт в літній період. Запрошуємо батьків та вихованців до садочку!
12 лип. 2018

Шановні батьки!

З 16.07.2018 по 19.08.2018 року садочок припиняє свою діяльність, у зв язку з проведенням ремонтних робіт. Батьки, які забажали та написали заяви про тимчасове зарахування дитини до ЗДО №13 можуть вести своїх дітей до цього закладу. Велике прохання: бути завжди ввічливими і не порушувати правил відвідування!!!
20 черв. 2018

Прогулянки "Що буває після кольорів" з експериментуванням

Експерименти для дітей - це втіха! А літом!!!!!!! Метою сьогоднішньої прогулянки було показати дітям, що жива рослина росте і міняється, після цвітіння з'являється насіння. На прикладі кульбаби малюки розглядали процес зростання і розвитку рослини. Знаходили рослини на різних стадіях розвитку. Зірвали білі голівки кульбаб і розглядали в лупу насіння.
14 черв. 2018

Літня розвага "Хороводні українські ігри"

14 червня 2018 року , з метою національно- патріотичного виховання пдітей , в садочку пройшла весела , цікава розвага з викоританням українських ігор.
1 черв. 2018

Міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей, який припадає на перший день літа - один з найстаріших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року. День захисту дітей відзначається по - різному, але обов'язково - кожен рік! Це завжди - веселощі, радість, щастя! Ось і в цьому році день захисту дітей - нарешті настав !!! На Святі, присвячений "Дню Захисту дітей ",дітей чекали ігри, пісні, танці, вірші. Свято вийшло цікавим, веселим, пустотливим. День захисту дітей - це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб всі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справу і в майбутньому стали чудовими батьками і громадянами своєї країни. Педагогічний колектив нашого дитячого садочку сподівається, що Міжнародний день захисту дітей, який припадає на перший день літа, стане одним з найяскравіших свят у літній період.