15 трав. 2018

ІІ тур районного конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку" Маленькі дарування"

Сьогодні в садочку ми радо зустрічали учасників конкурсу "Маленькі дарування". Учасники показували свої таланти у чотирьох номінаціях : "Маленький співак", "Маленькі вокалісти", "Маленькі танцюристи", "Маленький декламатор".
14 трав. 2018

Випускні свята в ЗДО

Шановні батьки! 25 та 29 травня 0 10.00 в закладі пройдуть випускні свята в групах №1 "Яблунька " та №6"Антошка"
11 трав. 2018

Шановні гості та вихованці ЗДО №72,122,253,345 та 420 запрошуємо Вас 15 травня о 10.30 до нашого садочка
27 квіт. 2018

Методичне об єднання для вихователів груп раннього віку

Сьогодні пройшла зустріч вихователів груп раннього віку з теми "Формувння життєвої компетенції дітей раннього віку"
27 квіт. 2018

...продовження " Тиждень Казки "

"Муха цокотуха" Цікаву театралізовану казку показали сьогодні вихованці середнього віку групи №5 "Капітошка" Театралізована діяльність - найпоширеніший вид дитячої творчості. Вона формує досвід соціальних навичок поведінки завдяки тому, що кожен літературний твір або казка для дітей дошкільного віку завжди мають моральну спрямованість (дружба, доброта, чесність, сміливість та ін). Завдяки казці дитина пізнає світ не тільки розумом, але й серцем. І не тільки пізнає, але й виражає своє ставлення до добра і зла. Улюблені герої стають зразками для наслідування. Саме здатність дитини до наслідування дозволяє педагогам через театралізовану діяльність надавати позитивний вплив на дітей.
26 квіт. 2018

Конкурс "Маленькі дарування"

Сьогодні в нашому дитячому садочку пройшов І тур конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку "Маленькі дарування", у якому приймали участь вихованці старших груп (групи № 1,2,3, 5, 6,11). Визначено чотирьох переможців за номінаціями : "Маленький співак"," Маленьки вокалісти", " Маленькі танцюристи", "Маленький декламатор".
19 квіт. 2018

Волшебная Академия Безопасности

19 квітня в гості до дітей приїхав Харківський театр ростових ляльок! На свято прийшли казкові та мультиплікаційні персонажі: Майстер жартів, ігр, загадок, Зайка, Лис, Панда Кунг-Фу, Міньон, Лікар Плюшева, Лиходійка-Заболійка, баба Яга

"Колобок"

Цікаву театралізовану казку показали сьогодні вихованці раннього віку групи №4 "Сонечко"
17 квіт. 2018

Увага батькам майбутніх вихованців!!!

25 квітня в 16.30 відбудуться батьківські збори для батьків майбутніх вихованців закладу дошкільної освіти
17 квіт. 2018

Впровадження проекту «Шкільний працівник поліції»

17 квітня 2018 року співробітники патрульної поліції м. Харкова, у рамках проекту «Шкільний працівник поліції» , провели лекцію для вихованців дитячого садка щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму та безпечного поводження дітей з незнайомцем.