19 груд. 2019

Вихователем Пазніковою Є.О. в групі раннього віку №2 "Веселка" разом з дітьми проведено відкрите заняття з теми:

"Вчимося бути турботливими... " (з елементами валеологічного виховання та сенсорики)
19 груд. 2019

Вітаємо!

Хай Миколай у вишиванці Розбудить подарунком вранці І принесе у Вашу хату Добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, Зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов’ю, І принесе усім здоров’я!
6 груд. 2019

Новорічні ранки в садочку

Шановні батьки! Запрошуємо Вас з 26 по 28 грудня 2019 року відвідати Новорічні ранки вихованців нашого садочку.
3 груд. 2019

З першим снігом поздоровляємо!

Коли на землю лягає перший сніг - ця подія завжди сприймається, як свято. Адже перший сніг - це справжнє диво, як перші кроки, казковий наряд принцеси,
27 лист. 2019

Педагогічна рада №2 ""Особливості формування мовленнєвої та комунікативної компетентності дітей дошкільного віку"

В цікавій, ігрові формі , сьогодні пройшла педагогічна рада, до розгляду важливих питань педагоги підготували різні дидактичні, розвивальні , власноруч зроблені ігри з мовленнєвого розвитку.
22 лист. 2019

ІІ етап районних фізкультурних змагань серед дітей старшого дошкільного віку

вихованці нашого садочку приймали участь у спортивних змаганнях та виявились сміливими, швидкими та спритними. Поздоровляємо їх.
14 лист. 2019

Тренування з евакуації

В закладі пройшли повторні тренування з пожежної евакуації дітей та персоналу.
28 жовт. 2019

Індивідуальна котельня для садочка!

Сьогодні , ЗА СПРИЯННЯМ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ГЕННАДІЯ АДОЛЬФОВИЧА КЕРНЕСА ВІДКРИТО ІНДИВІДУАЛЬНУ ГАЗОВУ КОТЕЛЬНУ, ЯКА ДАСТЬ ЗМОГУ ПІДТРИМУВАТИ НОРМАТИВНИЙ РЕЖИМ ОПАЛЮВАННЯ ТА СТВОРИТИ БІЛЬШ КОМФОРТНІ УМОВИ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ.
21 жовт. 2019

Запрошуємо відвідати!

Шановні батьки ! З 29.10 по 31.10.2019 року в закладі пройдуть осінні розваги. Графік додається
4 жовт. 2019

"Збережимо ресурси Землі разом!"

Шановні батьки! з 7 жовтня по 11 жовтня в садочку пройде виставка поробок з непотрібних речей але для потрібних ідей! Економію ресурсів нашої Землі ми вирішили показати саме Вам- мешканцям Землі