6 квіт. 2018

Привітання від Анатолія Денисенко зі Світлим святом Великодня!

Напередодні Світлого свята Воскресіння Христове, колектив дитячого садочку та його маленькі мешканці отримали Великодні кулічі від народного депутата України Анатолія Денисенка.
4 квіт. 2018

«Великодня писанка»

З 10 до 18 квітня у нашому садочку проходитиме пасхальна виставка «Великодня писанка».
30 бер. 2018

У дитячому садку №96 відкрилися нові групи

Дві нові групи для дітей від трьох до шести років відкрилися сьогодні, 30 березня, в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу № 96. На відкритті була присутня голова адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Головчанська Ганна Олександрівна, заступник голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Мошняков Євген Миколайович та координатор освітніх програм Дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ" Климовська Ольга Юріївна.
21 бер. 2018

Відкриття нових груп

Вітаємо, шановні батьки ! Хочемо сповістити Вас про те, що 30 березня 2018 року в нашому садку відбудеться відкриття нових груп "Бджілка " та "Перлинка ". Будуть навчатися дітки від трьох до шести років. Групи дуже сучасні, оснащені всім необхідним: посудом, меблями, білизною та іграшками. Батьки тепер можуть спокійно йти на роботу або відпочивати і бути впевненими, що їхні діти знаходяться у безпечному і затишному місці.
6 бер. 2018

Свято весни

В наш дитячий садочок вже завітала красуня весна, і принесла святковий настрій, дзвінкі пісні та веселі таночки. Розпочали святкування групи ранього віку "Сонечко" та" Краплинка". На святі малята в ролі маленьких кошенят , довели всім присутнім, що бути мамою зовсім не легко! Продовжила святкування друга молодша група «Казка». Свято під назвою «Подорож до матусі на човні», видалось надзвичайно цікавим та повчальним, адже і малята, і гості зрозуміли, що найдорожче для кожної матусі не подарунки чи квіти, а любов та повага дітей. Для матусь та бабусь діти дарували теплі слова, веселі пісні та таночки. Наступними зустрічали весноньку старші групи "Яблунька" та "Антошка", діти в образі стиляг радували таночками, веселили гуморесками та зворушували піснями.
20 лют. 2018

Відкритий показ роботи

В цей день пройшов відкритий показ заняття в другій молодшій групі № 9 "Дорогою казки чарівної", вихователь Бурлуцька Ю.С.
16 лют. 2018

Свято Масляної

До нашого садочку завітала весела Масляна! Масляна до нас прийшла, Радість людям принесла, Ну а ми прийшли з млинцями, Зустрічайте свято разом з нами! Діти із задоволенням готувалися до свята, вчили вірші, веснянки.
31 січ. 2018

Ляльковий театр для малят

Цікава казка відтворилась сьогодні в садочку! Малюки зустрілися з лісовими героями і разом з ними подорожували стежками дружби, любові , радості....
25 січ. 2018

День Тетян в ДНЗ

Сьогодні в садочку вітали з Днем ангела всіх Тетян!
16 січ. 2018

Розвага для дітей "Різдво"

Колективний перегляд- розваги сьогодні показали вихованці середніх груп №2,3,5 разом з музичним керівником Комар В.М.