28 вер. 2020

Осінній квест

Незвичною осінньою розвагою сьогодні обернулася для дошкільнят подорож, яка була насичена незвичними цікавими пригодами , музичними матеріалами та озвучками, таночками, а також була паралель інтеграції з образотворчим мистецтвом та ліпленням.
14 вер. 2020

І епап районного конкурсу дитячого малюнку "Рідне місто- в серденьку моєму"

В закладі пройшла святкова розвага для дітей старшого дошкільного віку та визначені переможці конкурсу дитячого малюнку
11 вер. 2020

Олімпійські ігри в садочку

Вихованці середніх груп №3,5,11 сьогодні змагалися між собою у навичках швидкості, уважності, спритності та силі. В змаганнях перемогла ДРУЖБА!
1 вер. 2020

1 Вересня - День знань!

День знань, це частково і свято дошкільників теж, адже дошкільнята отримують знання, вчаться писати, читати, рахувати і іншим корисним і необхідним навичкам. ........... "Хочу сидіти за партою, Я до дошки ходити хочу! Але поки граю в ляльки І звірів хворих лікую. Але коли-небудь одягну Форму і візьму портфель......."
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

22 серп. 2020

Нашi дiточки в предсвятковi днi

Святкування Дня мiста в садочку
21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України

23 черв. 2020

Ігри, забави в закладі дошкільної освіти

За допомогою веселих ігор весело і цікаво організовується відпочинок дітей на свіжому повітрі. Всі педагоги працюють з творчою віддачею, активізують індивідуальний потенціал кожної дитини та забезпечують дитині відпочинок, емоційне благополуччя, сприяють формуванню вміння займати себе.
17 черв. 2020

Літо, літечко прийшло......

Нас сонечко стрічає, У літечко біжить. Теплом всіх пригощає, Струмочком дзюркотить. І ми радієм разом Яскравій цій порі. Багато друзів літо Приносить дітворі. Сплітаємо намисто Із сміху і пісень. Із друзями проводимо Ми кожен літній день.
28 трав. 2020

Шановні батьки!

Ознайомтесь ,будь ласка, з алгоритмом прийому дітей до садочка з 1.06.2020 року (під час карантину)