28 лют. 2020

Увага ! Профілактика коронавірусу!

Пам ятка для батьків з профілактики та недопущення розпосюдження захворювань причинених коронавірусом!
25 лют. 2020

Увага! Інформація щодо зарахування дітей до 1 класу у 2020 році

До уваги батьків майбутніх першокласників! Датою початку прийняття заяв до 1-х класів на 2020/2021 навчального року визначено 6 квітня 2020 року.
19 лют. 2020

Підготовка дитячих листівок до Свята весни та Матері

В закладі дошкільної освіти вихователі разом з дітьми готують весняні подарунки для жінок
14 лют. 2020

Науково -методичний семінар "Ділоги про виховання"

Педагогічні працівники закладу відвідали семінар 12 та 13 лютого 2020 року на базі комунального закладу "ХГПА" Харківської обласної ради
4 лют. 2020

Відкритий показ заняття

В рамках проведення І районного туру обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини", вихователем групи раннього віку Сухіною В.К. було проведено заняття з малюками "Маленькі помічники природи взимку"
10 січ. 2020

Вітаємо!

Куті смачної, Коляди гучної, Щасливого Різдва І на весь Рік добра!
29 груд. 2019

Вітаємо!

З Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію! Бажаю з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!
28 груд. 2019

Новорічні ранки

І завершують новорічні розваги зі своїми перевтіленнями в казкових героїв вихованці груп №5,1,4,9
27 груд. 2019

Новорічна казка в садочку!

Вихованці садочка груп №11,3,10 полинули сьогодні у незабутню новорічну, зимову подорож до казкових героїв. А Дід Мороз зі Снігуронькою та Сніговою королевою начарували дітям подарунки, радість та сміх!
26 груд. 2019

Новорічні ранки в садочку

Новорічна ялинка, Дід Мороз та Снігуронька, подарунки- Що може бути кращим! Вихованці груп №2,6,8,7 одержали сьогодні незабутні новорічні емоції