22 квіт. 2019

Великодній подарунок від А.П.Денисенка

Вже стало традицією в нашому районі кожного року до Великодня вітати вихованців садочка великодньою пасхою. Так і сьогодні всі наші малята одержали від депутата А.П.Денисенка подарунок.
19 квіт. 2019

Великодня виставка в садочку

Шановні батьки! Пропонуємо Вам разом з дітьми прийняти участь у виставці "Великоднє розмаїття", яка пройде в садочку з 22 квітня по 3 травня 2019 року (музична зала). Шануймо традиції українського народу!
12 квіт. 2019

Батьківські збори!

Шановні батьки! 24-го квітня о 16.30 в музичній залі відбудуться батьківські збори для батьків майбутніх дошкільнят, яких зареєстрували на 2019 рік. Вхід до садочка у змінному взутті чи бахілах.
10 квіт. 2019

Відкритий показ роботи в групі раннього віку

Цікава подорож до лісу була сьогодні з малюками в групі раннього віку №8 "Краплинка" (вихователь Єрьоміна І.П.). Діти зустрічалися з весняним Сонечком, яке розбудило все живе навкруги. Допомагали тваринам у біді та одержали цікавий подарунок.
6 квіт. 2019

Суботник в ЗДО

Відбувся загальноміський суботник з приведення території садочка до належного санітарного стану.
26 бер. 2019

Відкриті покази роботи педагогів

Вихователем старшої групи №2 "Веселка" Бондаренко М.О. сьогодні було проведено цікаву екскурсію - заняття по Харкову, де діти змогли познайомитись та дізнатись зі світлинами рідного міста
14 бер. 2019

Відкриті покази роботи педагогів ІІ-у половину дня

Пошуково-дослідницьку роботу старшій групі №11 та театр"Рукавичка" в молодшій групі №10 показали сьогодні вихователі разом з дітьми у другу половину дня
12 бер. 2019

В рамках проекту "Шкільний поліцейський"

Представниками поліції з дітьми старшого дошкільного віку була сьогодні проведена бесіда "Свої- чужі", під час якої діти одержали ази знань про свою безпеку під час спілкування з незнайомцями
6 бер. 2019

Свято весни і мами в групах старшого дошкільного віку №2 та 11

Веселий настрій, пісні, вірші, таночки пролунали сьогодні в нашому залі від старших вихованців. Зі сльозами на очах мами вкотре обіймали самих рідненьких, маленьких своїх дітей, які приготували такий незабутній на все життя подарунок- свято.
5 бер. 2019

Свято весни і мами в групах №1,10,9

Привітання з весняним святом одержали сьогодні мами молодших груп №1 та 10, а також настрою ще додали вихованці групи №9