4 бер. 2019

Свято Весни і мами в групах №6,8 (ранній вік)

Зустрічали Весну сьогодні найменші вихованці нашого садочка. Привітали і мам своїми віршами, піснями та таночками.
4 бер. 2019

Зі свято Масляної, сонцем! Поспішаємо привітати вас, друзі. Хай серце радісно заб’ється, Весну зустрічає вся земля!

1 бер. 2019

Шановні батьки! З 4 по 7 березня 2019 року запрошуємо Вас відвідати наші розваги, присвячені Весні та мамі!

21 лют. 2019

Відкритий показ роботи в групі старшого дошкільного віку №11

Вихователем Хижною Л.А. було проведено разом з дітьми інтегроване відкрите заняття з економіко- екологічного виховання з елементами "Сталого розвитку"
13 лют. 2019

Відкриті покази роботи педагогів

Вихователі груп молодшого дошкільного віку №4- Івашко І.М. та №10- Сімакова І.А. запросили сьогодні на показ дітьми театралізованих драматизацій казок "Рукавичка" та "Пряникова хатка"
8 лют. 2019

Методичне об єднання для вихователів груп раннього віку

Сьогодні в садочку пройшло методичне засідання вихователів груп раннього віку на тему : «Нетрадиційні підходи в організації пізнавальної діяльності та формування сенсорної культури дітей раннього віку»
30 січ. 2019

Консультація для педагогів дітей старшого дошкільного віку

Сьогодні вихователем Хижною Л.А. було проведено проблемну консультацію "Сучасні п ятирічні діти: проблеми та особливості розвитку"
25 січ. 2019

Семінар в закладі дошкільної освіти

Сьогодні в нашому закладі пройшов семінар для педагогів на тему "Виховання любові до рідного міста, як складової частини національно- патріотичного виховання дошкільників"
14 січ. 2019

"Старий рік минає......Новий наступає......"

Вихованці старших груп №2,3 та 11 сьогодні вітали сьогодні з Новорічними святками працівників закладу, молодших дошкільників і не обійшли працівників "Харківпромгаз". Усі частували щедрувальників солодощами та подарунками.
13 січ. 2019

Шановні батьки та гості нашого сайту!