4 жовт. 2013

З Днем працівника освіти!!!

Ми хочемо вас привітати У цей святковий осінній день Тепла і сонечка побажати І щоб радісно вам було кожен день! Бажаємо здоров'я, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття! Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі. Хай сміхом й веселістю повниться хата, Родина хай буде здорова й багата! І мрій, і бажань, і наснаги творити, Щоб серцю хотілося жити й любити! Хай учні шанують, повагу дарують, Злагода й мир у житті хай панують!
4 жовт. 2013

Осінні розваги в ДНЗ

Осінні ранки пройшли в групах №2,5 (середні), №1 (старша)
3 жовт. 2013

Осінні ранки

В ДНЗ пройшли осінні розваги , присвячені Леді Осені в групах№3,8 (молодші групи), №6(старша)
30 вер. 2013

Шановні батьки! Осінні розваги в садочку!

3 жовтня 2013 року на осінню розвагу запрошують групи №3"Барвінок", №8"Краплинка", №6 "Антошка".
27 вер. 2013

День Дошкілля!

Щиро вітаємо з Днем дошкілля працівників дошкільних закладів міста та всіх, хто причетний до виховання підростаючого покоління! Нехай Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців на день радості і щастя!
23 вер. 2013

Вистака музичних інструментів з природного матеріалу "Музика Осені""

Шановні батьки! Просимо Вас прийняти участь в виставці- конкурсі музичних інструментів з природного та підсобного матеріалів .
23 вер. 2013

До уваги батьків!!! «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» триває!

Шановні батьки! З вересня 2013 року Ви маєте можливість зареєструвати свою дитину до дошкільного навчального закладу у системі «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади». Ласкаво просимо до нашого садка.
20 вер. 2013

І тур районного конкурсу "Наше дитинство - найкраща пора"

В ДНЗ пройшло свято- розвага , присвяченого завершенню І туру районного конкурсу "Наше дитинство - найкраща пора"
2 вер. 2013

День знань

В ДНЗ пройшло урочисте свято , присвяченого Дню знань та 70 - ти річчю визволення Харкова від німецько- фашистських загарбників.
8 серп. 2013

До уваги батьків!

З 12.08.2013 року буде відновлено функціонування роботи ДНЗ. Ласкаво просимо!