25 квіт. 2013

Ігри - драматизації казок в ДНЗ

Вихованцями груп №2"Веселка" ,№8"Краплинка" та № 6"Антошка" були показані для однолітків ігри - драматизації казок "Квакушкіни ушкі", "Кицькин дім" , "Колобок".
19 квіт. 2013

Ляльковий театр "Під грибом"

Дітьми групи №5 "Капітошка" (вихователь Сидорчик О.В.) був проведений показ лялькового театру в діях для дітей раннього віку.
17 квіт. 2013

Тиждень казки в ДНЗ

З 19 квітня по 25 квітня в ДНЗ пройде Тиждень казки , де вихованці своїми силами зможуть підняти настрій одноліткам , показуючи знайомі казки в красивих нарядах .
16 квіт. 2013

ІІ тап конкурсу "Маленькі дарування" та І етап конкурсу "Сузір я талановитих дошкільнят

Переможці І етапу і конкурсанти ІІ-го етапу конкурсу "Маленькі дарування" зустрілись сьогодня на базі ДНЗ №31 для продовження виявлення творчо обдарованих дітей. Гордість нашого садочка в номінації "Маленький природознавець" - Жадан Діана, "Маленький винахідник" - Олійник Валєра, "Маленький математик"- Журавель Настя. Учасники конкурсу "Сузір я талановитих дошкільників" стали : в номінації "Маленький декламатор" -Варванін Руслан,"Маленький співак"- Дейкало Єгор, "Маленький музикант"-Заліщук Катя. Молодці !!!
11 квіт. 2013

Ляльковий театр "Лісові пригоди"

За допомогою казки діти згадали правила поводження у лісі.
4 квіт. 2013

Тиждень безпеки в ДНЗ

З 8.04 2013- по 12.04.2013 в ДНЗ пройде Тиждень безпеки дитини.
3 квіт. 2013

Консультація для батьків

"Готовність старших дошкільників до школи"
29 бер. 2013