30 січ. 2013

Консультація для батьків

Вихователем Круглою С.П. було проведено консультацію для батьків групи №1 "Вчимо дітей спілкуватись"
25 січ. 2013

Відкритий показ роботи в старшій групі №7

Вихователь Луценко Оксана Петрівна провела заняття з пошуково - дослідницької діяльності "Властивості води"
24 січ. 2013

Ляльковий театр

До ДНЗ завітала казка "Котик, півник та лисичка ".
23 січ. 2013

Консультація для педагогів

Вчителем - логопедом проведено консультацію для педагогів ДНЗ на тему "Формування мовленнєвої компетентності дошкільників в організованій та самостійній діяльності"
21 січ. 2013

Шановні батьки!

З 21 по 25 січня в ДНЗ пройдуть групові батьківські збори. Запрошуємо всіх хто не байдужий до розвитку та виховання своєї дитини.
16 січ. 2013

Семінар "Основні засади нового Базового компоненту дошкільної освіти"

В ДНЗ пройшов теоретиичний семінар де були розглянуті такі питання: визнання самоцінності дошкільного дитинства, його особливої ролі в розвитку особистості; зміст, форми, і методи формування ціннісного ставлення до себе у дітей дошкільного віку; діагностика сформованості ціннісного ставлення до себе старших дошкільників.
14 січ. 2013

Щедрування- 2013

Вихованці ДНЗ разом з педагогами відвідали зі святковими привітаннями зі святами ХРАМУ ПОКРОВИ БОГОРОДИЦІ
11 січ. 2013

Тиждень безпеки в ДНЗ

З 7 по 11 січня 2013 року в ДНЗ пройшов тиждень безпеки.
9 січ. 2013

Консультація для педагогів: "Економіка малюкам"

Вихователем Блудовою Надією Миколаївною було проведенено консультацію для педагогів з ознайомлення та аналізування освітньої роботи з економічної освіти з дітьми дошкільного віку
8 січ. 2013