30 груд. 2013

С НАСТУПАЮЩИМ НОВЫМ ГОДОМ!!!

Сложим цифры Нового года, Составляют в сумме «семь»! Это знак для нашего народа, Значит, больше в 7 раз съем! Вам желаю я всего того же: Радости, успехов, красоты, И в году 14-м, быть может, Сбудутся заветные мечты!
27 груд. 2013

Новорічні ранки в групах №2,5,1

Новорічні ранки , присвячені Новому року, пройшли в середніх та старшій групах. До дітей завітали казкові персонажі,в яких діти мали змогу перевтілитись та відчути святковий новорічний настрій. Головними персонажами свята стали святкова ялинка, Дід Мороз зі Снігуронькою. Одержання подарунків було радісним та позитивним...
26 груд. 2013

Новорічні ранки в групах №3,8,6

В ДНЗ пройшли новорічні ранки, присвячені Новому року. Діти мали змогу завітати в гості до казкових персонажів, де головним героєм став Дід Мороз.
25 груд. 2013

Районний методичний семінар для керівників РМО

В ДНЗ пройшов районний методичний семінар для керівників методичних об єднань з тематикою "Впровадження інноваційних педагогічних технологій у сучасному дошкільному навчальному закладі"
25 груд. 2013

Новорічні ранки в групах раннього віку

Новорічний ранок пройшов в групах №4,7 . Дітлахи мали змогу завітати в гості до Зайчика,Лисички. Допомогти Снігурочці та одержати подарунки від Діда Мороза
17 груд. 2013

Новорічні ранки в садочку!!!

25 грудня - групи №4,7 26 грудня - групи №3,8,6 27 грудня - групи № 2,5,1
13 груд. 2013

Обласний семінар на базі ПМПК

Педагоги нашого садочка (вчителі - логопеди, практичний психолог, вихователь- методист)відвідали обласний семінар з теми " Атутизм : комплексна психолого- медико - педагогічна допомога дітям з роладами аутизму"
12 груд. 2013

Загальні батьківські збори

11 грудня в музичній залі ДНЗ відбулися загальні збори, на яких обговорювались важливі питання для розвитку ДНЗ. Також були запрошені до виступу працівники міліції та пожежної служби.
26 лист. 2013

"Кращий кухар дитячого садочка- 2013"

Кухар садочка Семеней Надія Іванівна стала учасником районного конкурсу "Кращий кухар дитячого садочка- 2013". В приготуванні страви "Перець фарширований овочами " ій не було рівних!!! Вітаємо!!!
21 лист. 2013

Тиждень безпеки в ДНЗ

З 25 листопада по 29 листопада в дошкільному закладі пройде Тиждень безпеки дитини