Наш садочок

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 96 комбінованого типу Харківської міської ради»  здійснює діяльність, пов’язану з наданням послуг для   одержання освіти за рівнем дошкільної підготовки загального розвитку.

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 96 комбінованого типу Харківської міської ради» розташовано за адресою:

м. Харків - 61080, вул. Локомотивна,3 тел.725-03-36, у типовому приміщенні, яке містить в собі  11 групових кімнат, 1 музичну (фізкультурну) залу, методичний кабінет, кабінети практичного психолога, кастелянки, завгоспа, музичного керівника, медичний блок, пральню, харчоблок та службові приміщення.

Офіційний сайт http://dnz96.klasna.com,  mail: [email protected].

Завідувач: Бабак Ірина Вікторівна

Вихователь-методист: Кіптенко Людмила Василівна

Засновано в 1967 році державним підприємством «Південна залізниця».

Головною метою ДНЗ є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Також серед функцій, які виконує ДНЗ в системі освіти, велике місце займає виховання основ правової свідомості з дошкільного віку, формування у дітей елементарних уявлень про свої права і свободи, розвитку поваги і терпимості до інших людей і їх прав.

Гімн

Про наш садочок

Стоїть новий будинок.
До нього – сто стежинок.