"НА ЛЮБОВІ ДО ДІТЕЙ ТРИМАЄТЬСЯ СВІТ"  В.О.Сухомлинський

Комунальний заклад

"Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№96

комбінованого типу Харківської міської ради"

Заклад дошкільної освіти розташовано за адресою:

м. Харків - 61080, вул. Локомотивна,3 тел.725-03-36,

Офіційний сайт http://dnz96.klasna.com,  mail: [email protected].

Сторінка садочку у ФЕЙСБУЦІ  //www.facebook.com/groups/813996829801021

18 бер. 2024
Всесвітній День Землі
"Що для Землі добре, а що погано" під такою назвою розпочався тиждень роботи з дітьми та батьками в режимі онлайн у закладі.
9 бер. 2024
210 -річчя від дня народження Т.Г.Шевченка -
Духовного батька українства, славетного Кобзаря, чиї слова і зараз звучать надзвичайно пророчо. Шевченко – творець в українській літературі та в духовному житті України могутнього національного духу. Його творчість стала символом боротьби за українську державність, волю та незалежність. Поетична спадщина Кобзаря – це понад 240 творів, які перекладені понад ста мовами світу.
8 бер. 2024
Дорогі наші жінки! Вітаємо вас з днем 8 Березня!
Бажаємо вам сонячних усмішок, радості в душі, любові в серці, відмінного Бажаємо, щоб щоранку починалося з кави, посмішки, букету квітів, радісних новин, сонячних промінців на обличчі, приємної млості; день радував безтурботністю, новими зустрічами, щирими людьми, красою та привітністю; вечір закінчувався щасливою втомою, романтизмом та солодкими снами. Будь шикарною богинею та царицею чоловічих сердець!