15 лист. 2013

Ляльковий театр

Для вихованців дитячого садочка проведено ляльковий театр "Солом яний бичок"
14 лист. 2013

Українське родинне свято

В ДНЗ пройшло родинне українське свято, в якому приймали участь не тільки діти, вихователі а й батьки наших вихованців
11 лист. 2013

Українське родинне свято в ДНЗ

Шановні батьки !!! Запрошуємо Вас на українське свято, яке відбудеться 14 листопада з 9.30 по 11.00
8 лист. 2013

Сумісна робота ДНЗ та Харківської гімназії №34

8 листопада в 16.30 в ДНЗ відбулась зустріч батьків майбутніх першокласників з вчителями ХГ №34. батьки мали змогу одержати відповіді на питання, які хвилюють.
7 лист. 2013

Районне методичне об єднання для практичних психологів дошкільних навчальних закладів

В ДНЗ пройшла зустріч психологів дошкільних закладів Червонозаводського району, на якій постало головне питання "Адаптація дитиним до умов ДНЗ"
5 лист. 2013

Шановні батьки!

8 листопада о 16.30 в музичній залі ДНЗ№96 відбудеться зустріч вчителів Харківської гімназії №34 з батьками майбутніх першокласників.Завітайте і отримуйте відповіді на важливі для Вас питання.
31 жовт. 2013

Міський семінар з впровадження інноваційних технологій в ДНЗ

Вихователь - методист ДНЗ Кіптенко Л.В. відвідала та прийняла участь у практичному семінарі з впровадження інноваційних технологій на базі ДНЗ №51 Дзержинського району
25 жовт. 2013

Фізкультурні змагання "Крок за кроком"

Команда ДНЗ №96 "Промінці" посіла ІІ-е місце в змаганні серед 3-х команд
24 жовт. 2013

Семінар "Психолого-педагогічний супровід дошкільників з порушенням розвитку""

Вчитель- логопед Клюкіна І.І. та вихователь- методист Кіптенко Л.В., відвідали в Харківській установі ПМПК семінар, на якому велику увагу учасники приділили діагностуванню дітей дошкільного віку з порушенням мови...
7 жовт. 2013

Тиждень безпеки в ДНЗ!

З 7 жовтня по 11 жовтня в ДНЗ пройде Тиждень безпеки дорожнього руху .