Матеріально-технічна база ЗДО

Матеріально-технічна база

комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад

(ясла - садок)№ 96 комбінованого типу  Харківської міської ради»

1. Загальна характеристика навчального закладу

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)

№ 96 комбінованого типу Харківської міської ради» (далі - ЗДО)

знаходиться за адресою: м.Харків 61080, вул.Локомативна, буд. 3,

тел.725-03-35, у типовому приміщенні.

*   кількість будівель - 1 од./ технічний стан задовільний,

*   проектна потужність становить -260, рік забудови 1966;

*   фактична кількість дітей 153;

*   кількість навчальних, підсобних, адміністративних приміщень - 37:

2. Аналіз та технічний стан будівель

Заклад Дошкільної освіти розташований в окремій двоповерховій будівлі, коридор першого поверху з'єднаний з чотирьма сходами на другий поверх.

- кількість поверхів 2 од/ технічний стан задовільний,

- коридори 4 од/ технічний стан задовільний,

- сходи 4 од/ технічний стан задовільний,

- санвузли служб. - 2 од./ технічний стан задовільний,.

- харчоблок -1 (включає: цех готової продукції, цех сирої продукції, комора комірника) / технічний стан задовільний,

- пральня - (приміщення для прання та кімната для сушіння)/ технічний стан задовільний,

Підсобні приміщення:

- кімната кастелянки - 1 од./ технічний стан задовільний;

- кабінет заступника завідувача з господарства - 1 од./ технічний стан задовільний;

- головна щитова - 1 од./ технічний стан задовільний;

- підвал –відсутній ,бомбосховища в наявності не має відповідно до норм розташування,

- пункт -опалення технічний стан задовільний,

- горище - відсутнє відповідно до типового проекту.

Службові приміщення:

-  медичний блок 1 - медичний кабінет, 1 - ізолятор/ технічний стан добре,

- групові кімнати, спальні приміщення, роздягальні, санвузол- 58 од./ технічний стан задовільний,1 приміщення не експлуатується

- музичний зал 1 од./ технічний стан задовільний,

- кабінет психолога 1 од./ технічний стан добре,

Адміністративні приміщення:

- кабінет завідувача (1 од./ технічний стан -добре);

- кабінет вихователя-методиста (1 од./ технічний стан -добре

- кабінет музичних керівників (1 од./ технічний стан -добре);

- кабінет заступника завідувача з господарства (1 од./ технічний стан задовільний).

3. Покрівля

Заклад дошкільної освіти відповідно до типового проекту має м'яку покрівлю. Площа  покрівлі - 1864м2. Технічний стан задовільний

(2016 році ремонт -430 м ,2017 рік- ремонт - 450 м2, та 400м2 - 2018 рік.)

4. Загальна характеристика інженерних мереж

- тепломережа/технічний стан:

опалення від котельної ,яка обслуговується мережами теплопостачання КП ХТМ /технічний стан задовільний.

-  водопостачання централізоване холодною водою, технічний стан задовільний, водовідведення постійно підтримується в задовільному стані, гаряче постачання водонагрівачами.

- електромережа в задовільному технічному стані.

- прилади обліку:

- лічильники електропостачання 3 шт., стан задовільний,

- лічильник води холодної  в задовільному технічному стані .

5. Загальна характеристика території

Площа території -7560м2,

Площа асфальтного покриття – 0,9 м\ технічний стан задовільний (600м2 потребує заміни),

Огорожа ж/б -205,2 м.п , штахетна -213,2 м.п, технічний стан частково не задовільний.

Згальна кількість зелених насаджень - 42 шт., в наявності акти на видалення (1 шт.) та санітарну обрізку (10 од.).

Характеристика малих архитекгурних форм, а саме:

пісочниці - 11 шт. (технічний стан задовільний);

спортивний майданчик (технічний стан задовільний);

ігрові майданчики  сучасні 4 комплекси, потребують заміни 7

контейнери для вивозу сміття (2 шт.) розташовані на твердому покритті в задовільному  стані,

Освітлення - 7 стовпів з лампами, стан задовільний.

6. Оснащення приміщень закладу

Харчоблок оснащено технологічним обладнанням:

- холодильник побутовий - 4шт., холодильна шафа 1 шт;

- газова плита 4-х конфорна з жаровою шафою — 1 шт.;

- електрична м'ясорубка- 2 шт.;

- водонагрівач - 1 шт.;

- ваги електронні — 2шт.;

- харчоблок забезпечено господарчими товарами в повній мірі відповідно до вимог інструкції з харчування (тази, ножі, тара для продуктів, баки алюмінієві, відра, дошки тощо)

Пральня  - 3 од. побутових пральних машин (в робочому стані), праска – 2 од.. Господарські товари  на пральню поповнюються відповідно до потреб, в наявності гладильна дошка, відра, тара тощо

Медичний блок забезпечений ліками відповідно до переліку оснащення медичного кабінету. В медичному блоці розміщено ваги, ростомір, апарат для виміру тиску, манжетка дитяча, термометрии медичні, сумка холодильний 2 шт., побутовий холодильник - 1 шт.

В методичному кабінеті зберігається література: методична, дитяча,художня.

Комп'ютерне обладнання  представлено 2 комп'ютера, 2 принтерами.

Ігрові зони в усіх вікових групах оснащені відповідно до вимог Освітньої програми «Дитина» для дітей від 2 до 7 років, але постійно потребує оновленню виносний, роздатковий та демонстраційний матеріал, іграшки.

Меблі в закладі замінено на сучасні. Канцтовари в наявності відповідно до потреби закладу, поповнюються своєчасно. Господарчі товари в усіх вікових групах в наявності, відповідно до вимог.

Висновки:

Потребує капітального ремонту приміщення харчоблоку, пральні, сходинкові марші, двері, встановлення тіньових навісів, асфальтне покриття території, оновлення ігрових майданчиків,заміна огорожі (частково- вул.Локомотивна), заміна газової плити ,придбання електропательні,тістомісу, заміна дверей до пункту електролічильників ( на пожежостійку).