У

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №96 комбінованого типу Харківської міської ради" відкрито 1 січня 1967 року .
Засновник: Південна залізниця м.Харкова
На 1 вересня 2001 року в садочку працювало 5 вікових груп та виховувалось 117 дітей. З дітьми працювало 7 педагогічнихпрацівників.
В навчальному процесі широко впроваджувалась робота з фізичного виховання за авторською програмою Єфименко М.М та методика з навчання читання дітей М. Зайцева.
На 1 вересня 2007 року запрацювало вже 7 груп та виховувалось 150 дітей.
З вихованцями працювало 15 досвідчених педагогів, які працювали за напрямком  "Розвиток творчої особистості. Робота з обдарованою дитиною".
В жовтні 2008 році з допомоги батьків та міської ради в ДНЗ було відкрито 8 групу, що розширило можливість дитячого закладу виховувати більше дітей, які потребують дошкільної освіти.
Статус ДНЗ має комбінований тип, тому в  2008 року ДНЗ поступово відкривалися логопедичні групи.
На 1 вересня 2009 року в дошкільному навчальному закладі працювало 8 груп з них : 4 логопедичні і 4 загального розвитку.Кількість дітей зросла до 180 чоловік.

З  1 вересня 2013 року в садочку працює 8 груп з них : 5 груп загального розвитку і 3 групи логопедичні.

На 1 січня 2015 року в навчальному закладі виховується 185 дітей з них: 68 дітей з вадами мовленнєвого розвитку .

У 2016- 2017 навчальному році з допомогою міських, районних органів освіти та благодійності батьків було відкрито 9 групу "Казка". На цей час у садочку виховується -204 дитини.

У 2017-2018 навчальному році в закладі  було  відкрито ще 2 групи.

У 2019-2020 навчальному році почала фунціонувати 1 інклюзивна група, де виховується 1 дитина з ООП.

З 1 вересня 2020 року з закладі дошкільної освіти функціонує 2 інклюзивних групи (3 дитини з ООП), 2- логопедичні (38 дітей)

На разі :

В  КЗ "ДНЗ №96" відкрито 11 груп (218 дітей ), де працює 46 працівників, з них 20 педагогів :

завідувач (Бабак І.В.), вихователь -методист (Кіптенко Л.В.), 11 вихователів, 2- вчителі логопеди (Тернавська В.В., Комарова О.В.), практичний психолог (Ляпіна О.С.), 2- музичних  керівників  ( Комар В.М., Неліпа  К.С.), 2 - асистенти вихователя

(Єрьоміна Д.Г., Єгорова Д.О.)