Наші традиції та досягнення

Головний напрямок роботи ДНЗ: « Розвиток творчо обдарованої особистості» у різних видах діяльності та формування доступних уявлень і знань дітей про здоровий спосіб життя.
         Вся робота ведеться в тісній взаємодії зі школою та батьками. Дошкільний навчальний заклад має 17- річний досвід роботи з організації та проведення  традиційних виставок в кожну пору року:
  • "Осінні кошики" (2014 ),«Спогади про літо»(2010), "Музичні інструменти "(2013),
  • «Осінній букет» (2015),"Осінні фантазії " (2018)
  • «Лікарські рослини" (жовтень2010),
  • "Раз зернинка два зернинка" (Вересень-Жовтень,2011),
  • "Осінній вернісаж казок" ( Вересень 2012)
  • " Щедрість рідної землі"( листопад),
  • «Зимові візерунки»( Грудень2009),
  • «Новорічні фантазії» ( грудень2010),
  • "Збережимо ресурси рідної Землі разом" (2019)
  • «Кожний по своєму маму привітає» ( березень)та «Великодня писанка» (квітень) , на яких широко представлені не тільки роботи дітей і працівників ЗДО, а й цікаві роботи батьків.
    У 2019/ 2020 навчальному році    осіння виставка дитячих поробок проходила під назвою "Збережимо ресурси нашої Землі," у зв язку з вихованням у дітей дошкільного віку ощадливої поведінки до повсякденних ресурсів життєдіяльності людини.

Вихователь ДНЗ Сидорчик О.В.  працює з дітьми за авторською програмою Л.Шульги та впроваджує  елементи ТРВЗ, успішно використовуються та впроваджуються в роботу з дітьми елементи  ідей  В.О. Сухомлинського вихователем  Сухіною В.К.
    Ведеться систематична робота з розвитку логіко – математичних знань дітей та їх комбінаторних здібностей всіма вихователями ДНЗ.  Вся робота педагогів базується на програмі розвитку дитини дошкільного віку „Дитина”:
  • розвиток природних здібностей і обдарувань дитини, формування вільної, гармонійно-розвиненої особистості;
  • створення умов сприятливих для перебування і харчування дітей, корекційної спрямованості їх навчання і виховання;
  • забезпечення всебічного розвитку, фізичного, соціального та психічного здоров'я  вихованців.

В комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 96 комбінованого типу Харківської міської ради »весь педагогічний процес  будується відповідно до реалізації завдань збереження та зміцнення дитячого здоров’я. Заслуговує на увагу ідея інтеграції різних видів діяльності вихованців - як стратегія реалізації загально - освітньої мети. Залучення дошкільнят до виконання завдань різного характеру, змісту  на інтегрованому занятті забезпечує цілісне сприйняття ними інформаційного й діяльнісного  компонентів дошкільної освіти. А заміна одного виду діяльності іншим підтримує оптимальний рівень працездатності, знижує втомлюваність, а отже , й ризик психічного (інтелектуального та емоційного) перевантаження .

В практиці ДНЗ перевага, як правило , надається постійно педагогічній, психологічній готовності дітей до шкільного життя.

Завдання, які ставлять перед собою вихователі.

• Інтегроване навчання дошкільнят через пошук новітніх продуктивних технологій в формуванні особистості дитини;
  • Формування комунікативної компетентності;
  • Взаємодія сім’ї і дошкільного закладу що до формування фізичного, психічного та морально - духовного здоров’я особистості.

Така повсякденна клопітка робота  почала давати свої результати:

Переможцями районного конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Маленькі дарування »  стали :

- в номінації «Маленький математик» став вроджений грамотністю і багатством словникового запасу, хлопчик- стихія до розв’язання складних завдань, що потребують інтелекту, зосередженості Каракуркчі Олег, здобувши I місце ,

- в номінації «Маленький дослідник » - зосереджений та  творчий, старанний  та цілеспрямований Лісовий Матвей, здобувши також  I місце .

У 2016/2017 навчальному році переможцем районного конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку конкурсу "Харків- рідне місце в серденьку моєму" -стала колективна робота групи №7 "Дзвіночок", яка посіла І місце.

У 2017/2018 навчальному році пережцями районних конкурсів серед дітей старшого дошкільного віку у :

- конкурсі дитячого малюнку "Харків- рідне місто в серденьку моєму", в номінації "Творча родина " стала робота вихованки групи №1 разом з батьками, яка посіла - І місце.

- конкурсі  "Маленькі дарування", в номінації "Маленькі вокалісти"- ІІ місце  та був отриманий приз глядацьких симпатій вихованкою групи №5 Пруцаковою Христиною.

У  2018/2019 навчальному році  переможцем районного конкурсу дитячого малюнку "Наше дитинство- найкраща пора" ,в номінації "Творча родина " посіла ІІ місце  родина Посохових  групи №11 .

У 2019/2020  навчальному році переможцем районного конкурсу дитячого малюнку "Рідне місто- в серденьку моєму", в номінації "Юний художник" посіла ІІ місце Меренець Маргарита, вихованка групи №9