27 вер. 2016

Зі святом!!!

Вітаємо педагогічних працівників ДНЗ зі святом дитинства –. ... Нехай життя буде світлим і радісним, яким є дитинство, а привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.
26 вер. 2016

"Рідне місто в серденьку моєму"

В садочку пройшов І тур районного конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку, присвячений Дню Дошкілля.
23 вер. 2016

"Осінні барви"

Шановні батьки ! з 26 вересня по 30 вересня в ДНЗ пройде виставка осінніх поробок. Просимо прийняти участь!
9 вер. 2016

Відкритя нової в групи в ДНЗ

Сьогодні в урочистій обстановці в дошкільному навчальному закладі було відкрито 9-ту групу. Гостями свята були районні та міські представники, які подарували діткам нові іграшки та піаніно. Щиро дякуємо!
1 вер. 2016

День знань в садочку

Святкова розвага пройшла сьогодні в садочку!
31 серп. 2016

Педагогічна рада

Сьогодні пройшло перше засідання педагогічної ради з теми :«Аналіз сучасних педагогічних технологій співпраці з батьками, перспективність упровадження технологій в освітній процес дошкільного навчального закладу»
31 серп. 2016

Педагогічна рада в ДНЗ

Сьогодні в садочку проведено засідання педради з теми:«Аналіз сучасних педагогічних технологій співпраці з батьками, перспективність упровадження технологій в освітній процес дошкільного навчального закладу»
22 серп. 2016

Запрошуємо до дитячого садка!

Шановні батьки! Наш дитячий садочок розпочав роботу після тривалого закриття для проведення ремонтних робіт. Чекаємо на Вас!!!
28 лип. 2016

Ремонтні роботи

У нашому садочку продовжуються ремонтні роботи.
2 лип. 2016

ааааа