22 груд. 2016

Новорічна казка в групах №2,3,1,6

В новорічній казці сьогодні побували дітлахи молодших та середніх груп. Перетворилися в казкових героїв та одержали подарунки від Діда Мороза.
20 груд. 2016

Новорічні ранки в ДНЗ!!!

Шановні батьки" В дошкільному закладі ,наприкінці грудня, пройдуть новорічні ранки. З графіком проведення Ви можете ознайомитись нижче.
19 груд. 2016

Зі Святом Миколая!

Хай Миколай у вишиванці Розбудить подарунком вранці, І принесе у Вашу хату Добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, Зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов'ю, І принесе усім здоров'я!!!
9 груд. 2016

Заняття за програмою "Вчимося жити разом"

Вхователем Луценко О.П. сьогодні проведено заняття з морально-етичного та мовленнєвого розвитку у групі №7 з дітьми старшого дошкільного віку на тему : " Кожна дитина - як у намисті перлина"
9 груд. 2016

Заняття за програмою "Вчимося жити разом"

Сьогодні вихователем Круглою С.П. в середній групі №1 було проведено заняття з морально- етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку на тему "Ввічливі слова творять дива"
1 груд. 2016

Вітаємо з першим днем Зими!!!

"...Як надворі біло! Скільки тих метеликів Раптом налетіло...!"
30 лист. 2016

Ляльковий театр для малят

"Уроки Світлофорчика : правила дорожнього руху" з такою назвою сьогодня вихованці дитячого садочка переглянули акторсько-ляльковий театр.
21 лист. 2016

Апробація програми "Вчимося жити разом"

Вхователем Луценко О.П. сьогодні проведено заняття з морально-етичного та мовленнєвого розвитку у групі №7 з дітьми старшого дошкільного віку на тему : " Діти ввічливі та чемні всім навколишнім приємні" ()
15 лист. 2016