9 лист. 2016

впровадження проекту "Вчимося жити разом"

Заняття з морально- етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку на тему "Міст миру " було проведено вихователем старшої групи №4 "Сонечко" Ткачовою Л.К.
8 лист. 2016

Апробація програми "Вчимося жити разом"

Сьогодні вихователем Круглою С.П. в середній групі №1 було проведено заняття з морально- етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку на тему "Дерево добра"
8 лист. 2016

І тур районного спортивного конкурсу "Крок за кроком"

У спортивному конкурсі- змаганні приймали участь діти старших груп "№4 "Сонечко" та групи №7 "Дзвінчок"
7 лист. 2016

Реалізація( впровадження) програми "Вчимося жити разом"

Вихователь середньої групи №6 "Антошка" Сухіна В.К. провела сьогодні занятт з морально-етичного, пізнавального розвитку з теми "Дружні діти- мов квіти"
3 лист. 2016

Реалізація програми "Вчимося жити разом" в старшій групі №7 "Дзвіночок"

Вихователем Луценко Оксаною Петрівною було проведено заняття з вихованцями з теми :"Всім допомагати- вірних друзів мати"
28 жовт. 2016

Міжнародний проект "Вчимося жити разом"

з 25 по 27 жовтня вихователь- методист закладу відвідала тренінгові курси розвитку життєвих навичок, які підвищують стійкість дітей та молоді у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах.
28 жовт. 2016

Осіння розвага в старших групах №4,7

В садочку пройшли осінні розваги , присвячені чарівній порі року- Осені
19 жовт. 2016

Екскурсія до Харківської гімназії №34

Вихованці старших груп №4, 7 стогодні мали можливість побувати в стінах школи та одержати цікаву інформацію про її життя.
15 жовт. 2016

Суботник в ДНЗ

Згідно розпорядження адміністрації Червонозаводського району в садочку пройшов суботник щодо прибирання сбоєї та прилеглої території ДНЗ
3 жовт. 2016

"Осінні барви"

В садочку завершилась виставка осінніх композицій, зроблених власноруч батьками з дітьми та вихователями. Дякуємо усім хто прийняв участь!