Міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2018
День захисту дітей, який припадає на перший день літа - один з найстаріших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року. День захисту дітей відзначається по - різному, але обов'язково - кожен рік! Це завжди - веселощі, радість, щастя! Ось і в цьому році день захисту дітей - нарешті настав !!! На Святі, присвячений "Дню Захисту дітей ",дітей чекали ігри, пісні, танці, вірші. Свято вийшло цікавим, веселим, пустотливим. День захисту дітей - це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб всі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справу і в майбутньому стали чудовими батьками і громадянами своєї країни. Педагогічний колектив нашого дитячого садочку сподівається, що Міжнародний день захисту дітей, який припадає на перший день літа, стане одним з найяскравіших свят у літній період.

В день перший сонячного літа
Ми вітаємо всіх дітей,
Теплом серцевим всіх зігрітих
Нас, дорослих, відданих друзів.
Нехай небо буде чистим, синім,
Нехай дні і ночі всі щасливі.
Нехай всюди звучить їх сміх,
І радість загальна для всіх.