У дитячому садку №96 відкрилися нові групи

30 бер. 2018
Дві нові групи для дітей від трьох до шести років відкрилися сьогодні, 30 березня, в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу № 96. На відкритті була присутня голова адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Головчанська Ганна Олександрівна, заступник голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Мошняков Євген Миколайович та координатор освітніх програм Дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ" Климовська Ольга Юріївна.

Свято завершилось, та двері дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 96 завжди залишаються відчиненими заради щасливого сміху  дітвори.