Шановні батьки та педагоги!

Ми раді вітати Вас на сайті

Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) № 96 комбінованого типу"

Харківської міської ради

Ми сподіваємося, що Вам буде цікаво

познайомитися з інформацією про діяльність нашого дошкільного закладу. Будемо раді, якщо знайдемо в Вашій особі однодумців, небайдужих до життя дітей в дитячому садочку, до проблем надання своєчасної кваліфікованої допомоги дошкільникам з особливими потребами, які потребують логопедичної допомоги. Ми поділимося з Вами досвідом виховання та навчання дітей. Користуючись нагодою, запрошуємо Вас відвідати наш дитячий садок для знайомства з умовами, режимом, методичною базою.

25 січ. 2021
Матеріали для роботи з дітьми з ООП в інклюзивних групах
Заклад дошкільної освіти отримав дидактичні матеріали для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в іннкюзивних групах
22 січ. 2021
Заняття в групі старшого дошкільного віку №10 "Бджілка"
Під час ознайомлення дошкільників з українськими стравами добре закріпити ділом! Вихователем Івашко І.М. та вихованцями групи ця справа підйомна!
17 січ. 2021
Консультація для вихователів старших груп
Практичним психологом Ляпіною О.С. було проведено консультацію щодо 1етапу діагностики дітей до шкільного життя

Дистанційна освіта на Класній оцінці