29 жовт. 2021

Осінній ярмарок в садочку....

"...Ми на ярмарок осінній вас запрошуємо всіх! ... Зустріти осінь золотаву, гуртом по ярмарку пройтись. .."
13 жовт. 2021

Осінні розваги в садочку

"...Осінь фарби готувала, У відерця наливала. Змішувала, чаклувала, Потім все розфарбувала. Придивіться, все довкола Стало різнокольоровим!....."
17 вер. 2021

Театр "Небезпечні предмети знай, з ними ніколи ти не грай"

Ознайомлення проводив вихователь в старшій групі №11 "Перлинка" Хижна Л.А.
16 вер. 2021

"Захисти себе при будь яких надзвичайних ситуаціях"

Комбіноване заняття пройшло в групі молодшого дошкільного віку №9 "Казка", вихователь Бурлуцька Ю.С.
15 вер. 2021

Небезпека у природі

Заняття "Діти і природа : їстівні та отруйні гриби" в молодшій групі №4 "Сонечко"
14 вер. 2021

Пожежна безпека

Фізкультура з елементами правил пожежної безпеки пройшла сьогодні в старшій групі №5 "Капітошка"
13 вер. 2021

Особиста безпека дитини під час виникнення надзвичайної ситуації

"Правила знати- біди не знати " під такою назвою сьогодні прошло заняття в молодшій групі №10
13 вер. 2021

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Педагоги упродовж тижня формуватимуть у вихованців свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.
1 вер. 2021

День знань в закладі дошкільної освіти

З Днем знань. Бажаюємо діткам летіти на світ знань і науки, як метелик, з інтересом і ентузіазмом прагнути все до нових успіхів і неодмінно їх домагатися. Нехай цей навчальний рік принесе велику удачу, нехай кожен його день дарує веселий настрій, відмінні позначки і перемоги!
6 серп. 2021

Збір городини вихованцями в закладі дошкільної освіти

Насичена кольорами природа та її живі звуки роблять звичайну літню прогулянку приємною та пізнавальною. В КЗ «ДНЗ №96» пройшов День праці на городі , в який вихованці не тільки грали, а й збирали врожай квасолі, помідорів, цибулі, перця..