29 трав. 2022

День краєзнавства

Вихователі разом з дітьми та батьками у дистанційному режимі сьогодні вітали один одного зі святом віршами , піснями, розповідями про рідний край, та там , де вони ще сьогодні перебувають з батьками
20 квіт. 2022

Весняні роботи в ЗДО

Працівники закладу чекають своїх вихованців та кожного дня доглядають за територією закладу та огородиною.
21 лют. 2022

В садочку пройшло тематичне вивчення стану роботи з формування основ національної свідомості дошкільників

.
16 лют. 2022

День єднання в ЗДО

"Сьогодні важливий день – День єднання нас всіх. Ми різні, але об'єднує нас одне бажання – жити: жити в мирі, жити щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право, бо ми – у себе вдома, ми – в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо, і ніхто, тільки ми разом зможемо наш дім захистити"
15 лют. 2022

Стрітення

Сьогодні Зима зустрічається з Весною. Цього дня вони міряються силами, хто кого переможе. І Якщо Зима переможе-буде ще довго холодно. А якщо весна візьме гору-тоді поверне на тепло. Бери, Весно, ключі, обійди землицю, Зігрій її сонцем, освіти травицю, На майбутнє жито, на теплеє літо.
9 лют. 2022

Висаджуємо город на підвіконні

Разом з вихователями груп діти вчилися правильно висаджувати велике та маленьке насіння: цибульки, гороху, квасолі ,кукурудзи, укропу та петрушки та й не забули про насіння морки і капусти.
1 лют. 2022

День здоров я в групі №2

"Здоров я - усьому голова" під такою темою вихованці сьогодні вчили елементарні правила, які можна виконувати щодня
31 січ. 2022

"Веселий Сніговик " в групі №7

Разом з вихователем Пічкобій О.Б. вихованці сьогодні провели день зі Сніговиком : малювали, ліпили, грались, водили хороводи та раділи Зимі
24 січ. 2022

День Соборності

У КЗ «ДНЗ №96» до Дня Соборності України проведені заходи під гаслом «Україна- моя рідна домівка», які поглибили знання дітей про єдність України, повагу до Батьківщини та як важливо берегти свою національну неповторність, духовний зв’язок між поколіннями і, звісно, любов до своєї країни. Вихователі прищеплювали дітям почуття гордості за свою землю, за свій народ, свою мову. Малеча мала можливість ознайомитись зі святами та традиціями нашого народу, пограти у народні ігри та відчути мелодичне звучання стародавніх музичних інструментів.
17 січ. 2022

55 -річчя з Дня відкриття закладу дошкільної освіти

Вітаємо шановний колектив дитячого садка з ювілеєм! Як навесні розквітають квіти, так нехай і ваші вихованці ростуть, набираються досвіду, вчаться, розцвітають і дарують вам безліч приводів для щирої гордості за них. А ваша любов до дітей і педагогічний талант нехай будуть гідно оцінені державою.