4 жовт. 2019

"Збережимо ресурси Землі разом!"

Шановні батьки! з 7 жовтня по 11 жовтня в садочку пройде виставка поробок з непотрібних речей але для потрібних ідей! Економію ресурсів нашої Землі ми вирішили показати саме Вам- мешканцям Землі
3 жовт. 2019

Методичне об єднання №1 для вихователів груп раннього віку

.
27 вер. 2019

ІІ етап районного конкурсу дитячого малюнку "Рідне місто- в серденьку моєму"

Сьогодні в садочку пройшов ІІ етап районного конкурсу дитячого малюнку "Рідне місто- в серденьку моєму". Почесне жюрі конкурсу визнали переможців номінацій "Юний художник", "Творча родина", "Колективна робота"
16 вер. 2019

Районний конкурс дитячого малюнку !

з 16.09.2019- по 25.09.2019 року триває конкурс дитячого малюнку "Рідне місто - в серденьку моєму". До участі запрошуються колективи старших груп та батьків
13 вер. 2019

Загальні батьківські збори в закладі дошкільної освіти

Шановні батьки ! 13.09. 2019 в музичній залі закладу відбудуться батьківіські збори. Запрошуємо відвідати!
16 серп. 2019

Увага! Увага! СКАЗ!!!

"СКАЗ – ЦЕ СМЕРТЬ": ЧЕРЕЗ ЗАРАЖЕНИХ ТВАРИН НА ДЕЯКИХ ВУЛИЦЯХ ХАРКОВА ТРИВАЄ КАРАНТИН. Будьте уважні!!!
15 лип. 2019

Ми раді Вас вітати у нашому садочку!

Шановні батьки! Заклад дошкільної освіти розпочав свою роботу. Функціонує на разі 6 груп : 2 групи раннього віку, 1 молодша , 1 середня та 2 групи старшого дошкільного віку
23 трав. 2019

Графік проведення випускних свят у дитячому садку

....В дитсадочку нашім свято буде: Сміху, радості багато. Випускний настане скоро в нас, Розтаватися скоро час...
17 трав. 2019

Тиждень безпеки в ЗДО

З 20.05.2019 по 24.05.2019 в садочку пройде Тиждень безпеки
2 трав. 2019

Великдень всіх нас на гостини просить, Малює сонце полотно небес, І крашанку, як усмішку підносить, — Христос воскрес!Воістину воскрес!

Вихованцями групи старшого дошкільного віку №5 "Капітошка" (вихователь Сидорчик О.В.) сьогодні було показано відкрите заняття розвагу "Ведикоднє свято в родині".