24 бер. 2023

Зустрічаємо весну

Працівники закладу взяли участь у прибирання території закладу дошкільної освіти та прилеглої до неї
5 бер. 2023

Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення

До теми дитячого телебачення немає байдужих, тому що всі ми родом з дитинства. Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення - одне з найбільш світлих і добрих свят.Багато хлопчиків та дівчаток, можливо, коли-небудь будуть працювати на телебаченні. Таланту їм не бракує, вони знаходять гострі питання для всіх.
17 лют. 2023

День кота - це добре свято, присвячене найпопулярнішій у світі домашній тварині. Кішки роблять наше життя цікавішим та щасливішим. Навіть їхні витівки не дратують власників, а радують їх.

Вітаємо всіх власників і любителів прекрасних, пухнастих і загадкових домашніх улюбленців! Бажаємо вашому другу міцного здоров'я, активного довголіття, нехай ваше спілкування приносить взаємну радість.
22 січ. 2023

Челендж "Тільки в єдності наша сила",організований Департаментом освіти Харківської міської ради з нагоди Дня Соборності України.

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Вітаємо всіх українців з Днем Соборності! Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!
28 груд. 2022

Вітаємо педагогів закладу

Педагоги і вихованці КЗ «ДНЗ №96» взяли участь у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі «Святий Миколай». Робота «Зіронька у небі уночі засяє, Чарівник ласкавий в гості завітає» та композиція «Через поле, через гай йде до діток Миколай…» посіли призові місця у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».
1 лист. 2022

Переможці у II-Всеукраїнському, творчому, дистанційному конкурсі «До Дня українського козацтва»

Творчий колектив серед педагогів і вихованців КЗ ,,ДНЗ №96" в номінації "Декоративно- прикладне мистецтво", за роботу під назвою ,, В його надійних крилах козацька кров пульсує і гуде..." отримали почесне призове місце.
26 жовт. 2022

День Гарбуза

Вихованці разом з батьками весело та радісно сьогодні зустрічають цей день на дачах та у селі. Метою цього дня для наших здобувачів освіти є поширення інформації про цілющі якості та цінність гарбуза для організму людини.
14 жовт. 2022

День захисника та захисниці! День українського козацтва!

Вітаємо з чудовим святом – Днем захисника України. Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов'язок! З усього серця бажаю Вам міцного здоров'я, успіхів і процвітання. Нехай у Вашому домі панують довіра і мир, а в роботі – стабільність!
27 вер. 2022

З днем вихователя і всіх працівників дошкільної освіти

Сьогодні, в день вихователя і всіх дошкільних працівників, хочу привітати всіх співробітників нашого дитячого садка. Ви всі: і вихователі та помічники вихователів, і кухарі, і медсестра, і кастелянша, і всі інші – трудитесь на благо нашого підростаючого покоління. Ваша праця шляхетна. Ви вносите неоціненний вклад у виховання підростаючого покоління, даєте їм можливість вирости розумними, здатними, здоровими, фізично розвиненими людьми. Спасибі вам велике за вашу самовіддану працю, за вашу любов до дітей, за терпіння, за прагнення до роботи. Бажаю вам всього найкращого: міцного здоров’я, щастя, удачі, сімейного благополуччя!
25 вер. 2022

Зі святом! Всеукраїнським днем Дошкілля

Сьогодні ми вітаємо зі святом всіх вихователів і дошкільних працівників. Нехай святковим буде кожен ваш день, кожну мить. Ті, хто любить дітей, хто вміє лікувати дитячі душі, гідний любові і шани. Так нехай завжди любов висвітлює ваше життя. Нехай вистачає терпіння у вашій нелегкій праці. Здоров’я вам і удачі.