2 бер. 2021

Святковий весняний ранок пройшов сьогодні ранок в групах №7(молодша) та №11(середня)

.
1 бер. 2021

Вітаємо мам зі святом Весни!

Сьогодні вихованці груп №8 (ранній вік) та №4 (старша група) привітали жінок зі святом Весни
18 лют. 2021

Готуємо подарунки до свят

Вихованці закладу радо та завзято готують подарунки до свят..... в групах №1 (Ляпіна О.С.), №7(Пічкобій О.Б.), №5 (Сидорчик О.В.), №11 (Хижна Л.А.)
17 лют. 2021

Робота практичного психолога закладу Ляпіної О.С. з дітьми старшого дошкільного віку в групі №1

Вправа на розвиток комунікативних якостей «Клубок питань» «Розкажу тобі про себе, хочу знати і я про тебе»
15 лют. 2021

Нетрадиційне малювання в середній групі №3, вихователь Комарова О.В.

малювання зім'ятим папером та фарбами "Зимова казка"
14 лют. 2021

Робота практичного психолога закладу з педпрацівниками

Практичним психологом Ляпіною О.С. з педапрацівниками була проведена психологічна гра, спрямована на розвиток творчості, уяви, інтуїції, асоціативного мислення
29 січ. 2021

Інформація для батьків майбутніх першокласників

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 30.12.2020 № 306 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2021 році" прийняття заяв до 1-х класів триватиме з 5 квітня по 31 травня 2021 року. Документи для вступу до 1 класу: - копія свідоцтва про народження дитини; - оригінал медичної довідки (форма № 086-1/0); - документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків.
25 січ. 2021

Матеріали для роботи з дітьми з ООП в інклюзивних групах

Заклад дошкільної освіти отримав дидактичні матеріали для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в іннкюзивних групах
22 січ. 2021

Заняття в групі старшого дошкільного віку №10 "Бджілка"

Під час ознайомлення дошкільників з українськими стравами добре закріпити ділом! Вихователем Івашко І.М. та вихованцями групи ця справа підйомна!
17 січ. 2021

Консультація для вихователів старших груп

Практичним психологом Ляпіною О.С. було проведено консультацію щодо 1етапу діагностики дітей до шкільного життя