Сприятливе соціальне та розвивальне середовище в групі та ЗДО в цілому є однією з вихідних умов розв'язання проблем інклюзивної освіти в КЗ «ДНЗ №96».

23 лист. 2021
В процесі індивідуальних практичних занять у дітей з ООП педагоги –фахівці (вчитель-логопед, практичний психолог) формують мовлення, емоційно-позитивні якості, коригують недоліки мислення .

Діти з ООП не займають особливого становища в закладі, вони почуваются природно, досягають самостійності, наскільки це можливо, вчаться природно сприймати і толерантно ставитися до людських відмінностей, налагоджувати й підтримувати дружні стосунки з людьми, які відрізняються від них.