Сторінка практичного психолога

Проблема, над якою працюватиме практичний психолог у 2019 - 2020 н.р.: «Робота з дітьми групи ризику"

Основна мета роботи психологічної служби в дошкільному закладі: забезпечення збереження психологічного здоров’я вихованців, їх психологічного та емоційного благополуччя.

Основні завдання психологічної служби дошкільного навчального закладу №96 на 2019 – 2020 навчальний рік:

1) Психологічний супровід дітей, які вступили до ЗДО, допомога в адаптації;

2) Визначення психічної відповідності розвитку дитини віковим нормам;

3) Визначення психологічної готовності дітей 6 річного віку до готовності до навчання;

4) Проведення просвітницький лекцій, семінарів, занять з педагогами, батьками, дітьми;

5) Виявлення дітей які мають труднощі в спілкуванні з однолітками;

6) Консультативна допомога всім учасникам навчально – виховного процесу;

7) Робота за всіма основними напрямками з дітьми та батьками, які прибули з зони бойових дій.