Сторінка практичного психолога

Проблема, над якою працюватиме практичний психолог у 2014 - 2015 н.р.: «Соціальна компетентність дитини дошкільного віку »

Основна мета роботи психологічної служби в дошкільному закладі: забезпечення збереження психічного здоров’я вихованців, їх психологічного та емоційного благополуччя.

Основні завдання психологічної служби дошкільного навчального закладу №96 на 2014 – 2015 навчальний рік:

1) Сприяння забезпеченню збереження психічного здоров'я вихованців, їх психоемоційного благополуччя;

2) Розвиток позитивних моральних рис характеру та емпатії;

3) Сприяння створенню умов, що забезпечують свободу самовираження кожного вихованця;

4) Виявлення дітей які мають труднощі в спілкуванні з однолітками;

5) Перетворення деструктивних форм енергії дітей „групи ризику” в соціально – адаптивну форму діяльності, зняття психоемоційного напруження;

6) Надання консультації батькам та педагогам з актуальних для них питань;

7) Робота за всіма основними напрямками з дітьми та батьками, які прибули з зони бойових дій.