8 трав. 2014

Вшанування пам яті загиблим.

Вихованці старших груп№ 1 та 6 вшанували пам ять загиблим учителям та учням під час Вітчизняної війни , поклавши квіти до пам ятника , встановленого біля гімназії №34
5 трав. 2014

Наша гордість!!!

Вихованці старшого дошкільного віку нашого дитячого садочка стали переможцями районного конкурсу "Маленькі дарування". В номінації "Маленький дослідник" - Лісовий Матвей (група №6), в номінації "Маленький математик"- Каракуркчі Олег (група №6).
29 квіт. 2014

Робота з батьками.

29.04.2014 року в музичній залі ДНЗ пройшла зустріч батьків діти яких занесені до реєстру на 2014-2015 навчальний рік до ДНЗ з працівниками закладу. Батьки мали змогу задати всі важливі питання що до відвідування дітьми садочка.
22 квіт. 2014

Увага ! Батьківські збори для батьків!

Шановні батьки 29.04.2014 року о 16.30 в музичному залі ДНЗ відбудеться збори для батьків , діти яких внесені до державного реєстру на 2014 рік. Явка обовязкова!
22 квіт. 2014

ВЕЛИКОДНЄ СВЯТО В ДНЗ

В дошкільному закладі пройшло свято- розвага "Великдень". Діти старших груп привітали святковим концертом усіх дітей садочка.
19 квіт. 2014

ЗІ СВЯТОМ!!!

18 квіт. 2014

Конкурс "Маленькі дарування"

В ДНЗ пройшов І тур районного конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку "Маленькі дарування". Підведено перший підсумок : номінація "Маленький дослідник" - Лісовий Матвей, (група №6),номінація "Маленький математик"- Вовченко Артем (група №1)
17 квіт. 2014

Комплектування логопедичних груп на 2014-2015 навчальний рік

Психолого- медико- педагогічною консультацією було здійснено обстеження дітей що до порушення мовленнєвої активності. Присутні батьки мали змогу задати питання фахівцям цього напрямку діяльності
7 квіт. 2014

ЗІ СВЯТОМ!!! З БЛАГОВІЩЕННЯМ!!!

До нас Благовіщення прийшло, Радість людям принесло! Нехай же пощастить і Вам! За вчинки і справи! Нехай за все Господь віддасть, удачі море дасть! Нехай любов і щастя будуть, Щоб раділи люди!
4 квіт. 2014

Атестація -2014

Вітаємо наших педагогів з підтвердженням атестації : Сухіну Валентину Кузьмівну(педагогічне звання - "вихователь- методист") і Дердюк Наталію Станіславівну(спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "вихователь- методист")