11 вер. 2014

І етап районного конкурсу дитячого малюнку в ДНЗ

В святковій атмосфері в ДНЗ пройшов І етап конкурсу дитячого малюнку "Наше дитинство - найкраща пора". У конкурсі прийняли участь діти старших груп №2,5.
9 вер. 2014

Шановні батьки !!!!

З 15вересня по 19 вересня в нашому садочку пройде осіння виставка під назвою "Чудові осені дари, малята в кошику несли" (виставка кошиків з природного та підручного матеріалу). Просимо прийняти участь для отримання подарунка!!!
5 вер. 2014

Конкурс!!!

Шановні батьки з 8 по 11 вересня в ДНЗ пройде конкурс малюнка для старших дошкільників на тему "Наше дитинство- найкраща пора", пов язані одним сюжетом "Україна - єдина країна"
5 вер. 2014

Нагородження від депутута Денисенко А.П.

В садочку пройшла весела розвага для старших дошкільників, після якої дітлахи мали можливість одержати подарунки від депутата Денисенко А.П.
3 вер. 2014

Ляльковий театр

Цікаву лялькову виставу "Золоте курча" змогли подивитися діти нашого дошкільного навчального закладу та отримати "великі" знання про постійну дружбу між друзями повсякденно
1 вер. 2014

День знань!!!

В дошкільному закладі пройшло свято , присвячене Дню знань під гаслом "Україна - моя Батьківщина" .
29 серп. 2014

Всім!! Всім!!!

Запрошуємо всіх на свято ЗНАНЬ 1 вересня 2014 року о 9.30.
28 серп. 2014

Педагогічна конференція!!!

Педагоги нашого дошкільного навчального закладу представили матеріали для роботи з дітьми- логопатами.
20 серп. 2014

Казка вчить, як на світі жить!!!

Любі гості. Сьогодні наші старші малята показали ляльковий театр для самих молодших дітей!!! Діти привітали малят зі вступом до нашого садочка. На сьогоднішній день до нашаго садочка зараховано 25 дітей ранього віку. Бажаємо всім здоров я, радості, миру.
6 серп. 2014

Наш садочок відкривається 11 серпня!!!

Колектив садочка разом з баттьками підготували садочок для ігор. прогулянок, занять. Ми раді всіх бачити здоровими, радісними, веселими!!!! Поспішайте ми відкриваємося!!!