15 жовт. 2014

Осінні розваги в ДНЗ

Сьогодні в ДНЗ пройшли осінні розваги в групах №5,6,7,8 , малеча зустрілась з Леді Осінню, Тітонькою Капустою, Городнім пугало......та отримали смачні , вітамінні подарунки....
10 жовт. 2014

Осінні розваги в ДНЗ

Сьогодні малята груп №1,2,3,4 у садочку зустрілися з Осінню та її друзями. У святковій зали діти співали, танцювали, грали і отримали смачні осінні подарунки.
9 жовт. 2014

Ми переможці!!!

Вихованці старших груп №2 та №5 , які приймали участь у ІІ етапі районного спортивного конкурсу "Крок за кроком" посіли І місце серед п яти дошкільних закладів нашого району
3 жовт. 2014

Шановні батьки !!!!

Запрошуємо Вас 10.10.2014 до нашого садочка на осінні свята - розваги "Золоті барви Осені"
2 жовт. 2014

Ляльковий театр для малят

До садочка завітав ляльковий театр для малят, з героями якого діти навчилися дружити , поважати один одного.
30 вер. 2014

Нарада практичних психологів Червонозаводського району

Керівник районного методичного об'єднання Ляпіна Ольга Сергіївна провела нараду для психологів Червонозаводського району, на якій визначалися пріоритетні напрямки роботи у 2014-2015 н.р.
26 вер. 2014

З днем робітника дошкільної освіти!!!

Вітаємо працівників дошкільної освіти!!!
25 вер. 2014

Тренінг для батьків "Моя дитина - квіточка"

Психологічною службою закладу був проведений тренінг, спрямований на визначення стилю виховання дитини в сім'ї . (Детальні фото див.в розділі" Психологічна допомога" - "Корекційно-розвивальна діяльність")
24 вер. 2014