25 вер. 2022

Зі святом! Всеукраїнським днем Дошкілля

Сьогодні ми вітаємо зі святом всіх вихователів і дошкільних працівників. Нехай святковим буде кожен ваш день, кожну мить. Ті, хто любить дітей, хто вміє лікувати дитячі душі, гідний любові і шани. Так нехай завжди любов висвітлює ваше життя. Нехай вистачає терпіння у вашій нелегкій праці. Здоров’я вам і удачі.
16 вер. 2022

День рятівника!

В дистанційній формі сьогодні вихователем старшої групи Бурлуцькою Ю.С. було проведено тематичні заходи з вихованцями та їх батьками.
5 вер. 2022

Лабіринти щасливих хвилин дитинства

В ЗДО пройшов онлайн фотоконкурс дитячих фото, щодо спогадів про найкращу пору року в житті дитини - літо
1 вер. 2022

З днем знань, любі наші діти та дорослі!

Вітаєм Вас з Днем знань, І здійснень зичим бажань Хай прийде достаток в Ваш дім, Кохання та мир будуть в нім! Хай Бог подарує здоров’я, А діткам натхнення й любові!
30 серп. 2022

Засідання педагогічної ради (онлайн)

Сьогодні , в режимі онлайн, відбулося засідання педагогічної ради закладу, де були розглянуті питання організації початку нового 2022/2023 навчального року.
24 серп. 2022

День незалежності України!

Дорогі наші батьки, діти, коллеги! Щиро вітаємо всіх з Днем Незалежності, найголовнішим святом нашої держави!За ці пів року ми з вами стали міцнішими, сміливішими, згуртованішими за для наших дітей, за для ПЕРЕМОГИ!Незалежність нашої держави стала для всіх українців сенсом життя. Незалежність - це право спокійно жити у своєму ДОМІ, право самостійно творити власну ІСТОРІЮ
23 серп. 2022

День міста Харкова. Зі святом!

Харків - великий науковий, індустріальний, транспортний і студентський центр України. Другий, після Києва, культурний центр України. У нашому серці він завжди буде перший! Ми віримо, що скоро усі зустрінемось у наших навчальних закладах!
23 черв. 2022

Кожного дня працівники закладу доглядають за територією садочка , щоб повернувшись вихованці побачили красиві квітники, городину та клумби з майданчиками

.
1 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови Ігора Терехова з нагоди міжнародного дня захисту дітей

Ігор Терехов: «Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей стало яскравим, захоплюючим, наповненим ласкою та добром, і хай на життєвому шляху на них чекають лише перемоги та успіх!»
31 трав. 2022

Вітання для випускників закладу дошкільної освіти

Вітаємо з першим випускним. Ви покидаєте стіни закладу і вирушаєте в подальший шлях серйозних знань і цікавих відкриттів. Цей шлях веде в країну під назвою Школа. Бажаємо сміливо і впевнено увірватися в атмосферу шкільного життя, з легкістю ловити всі знання і складати в свою світлу голівоньку. А поки є час, бажаємо, як слід відпочити, награтися і підготуватися до важливого кроку у твоєму житті.