8 квіт. 2015

Відкритий показ заняття в групі раннього вікуі №6

Сьогодні вихователь Сухіна В.К. показала для педагогів заняття з соціально- морального розвитку з використанням пошуково-дослідницької діяльності "Квочка на подвір ї з курчатами"
24 бер. 2015

Засідання атестаційної комісії ДНЗ

26 березня 2015 року в ДНЗ відбудеться засідання атестаційної комісії , на якому буде вирішуватись питання про атестацію педагогічних працівників Круглої С.П.,Луценко О.П.,Клюкіної І.І.
12 бер. 2015

Свято матусі в групі №6

Сьогодні малята вітали своїх матусь зі світом, розповідали вірші , танцювали, співали (див.фотогалерею)
6 бер. 2015

Вітаємо всіх жінок зі святом !!!

Здоров я, жіночності, кохання, сонечка.
6 бер. 2015

Свято мами в садочку

Сьогодні всі жінки одержували самі найкращі подарунки подарунки від своїх малят груп №1,2,3,4 (див.фотогалерею)
24 лют. 2015

"Веселі старти"

Сьогодні в садочку пройшла спортивна розвага для дітей "Веселі страрти" . Команди "Веселка" та "Барвінок" отримали позитивні емоції , гарний спортивний настрій, море задоволення та ПРИЗИ!!!
20 лют. 2015

"Масляна прийшла- млинці принесла...."

В садочку пройшла традиційна розвага для дітей "Масляна...". (див. фотогалерея)
13 лют. 2015