8 черв. 2015

Закриття садочка для проведення ремонтних робіт.

Шановні батьки! з 8 червня по 10 липня наш садочок буде зачинено для проведення ремонтних робіт. Запрошуємо всіх бажаючих допомогти у роботі.
2 черв. 2015

День захисту дітей !!!

Сьогодні в садочку пройшло веселе літнє свято , присвячене нашим маленьким вихованцям.
29 трав. 2015

Випускні свята в групах №2 та №5

"Прощавай садок дитячий"- під таким гасло пройшли в садочку два випускних свята в старших група "Веселка " та "Капітошка"
7 трав. 2015

Театралізовані казки в садочку.

Вихованцями групи раннього віку №6, молодшого-гр№7, середнього- №8 сьогодні в садочку були представлені театралізовані вистави казок "Курочка Ряба","Ріпка","Колосок".
27 квіт. 2015

Батьківські збори!

Шановні батькі! 29 квітня о 16.00 у музичній залі ДНЗ відбудуться батьківські збори для батьків, діти яких зареєстровані до ДНЗ на 2014 - 2015 навчальний рік . При собі мати БАХІЛИ.
24 квіт. 2015

ІІ тур районного конкурсу "Маленькі дарування" в ДНЗ

Сьогодні в садочку вітали самих талановитих дітей з Дошкільних навчальних закладів №44, 52,72,391
20 квіт. 2015

Свято нагородження учасників виставки "Великодня писанка"

У святковій атмосфері :з піснями та таночками вихованці садочка привітали один одного та учасників виставки з перемогами у висавці "Великодня писанка"
17 квіт. 2015

Великоднє свято в садочку

Вихованці садочка разом з дорослими святкували Великдень: радісний настрій, святковий концерт, українські пісні та ігри лунали в музичній залі нашої "Забави"
14 квіт. 2015

І етап районного конкурсу "Маленькі дарування" в ДНЗ

Сьогодні в садочку пройшов інтелектуальний конкурс серед дітей старшого дошкільного віку на виявлення обарованих дітей в номінаціях "Маленький математик", "Маленький дослідник" та "Маленький природознавець".
8 квіт. 2015

Відкритий показ заняття в групі раннього вікуі №6

Сьогодні вихователь Сухіна В.К. показала для педагогів заняття з соціально- морального розвитку з використанням пошуково-дослідницької діяльності "Квочка на подвір ї з курчатами"