27 лист. 2019

Педагогічна рада №2 ""Особливості формування мовленнєвої та комунікативної компетентності дітей дошкільного віку"

В цікавій, ігрові формі , сьогодні пройшла педагогічна рада, до розгляду важливих питань педагоги підготували різні дидактичні, розвивальні , власноруч зроблені ігри з мовленнєвого розвитку.
22 лист. 2019

ІІ етап районних фізкультурних змагань серед дітей старшого дошкільного віку

вихованці нашого садочку приймали участь у спортивних змаганнях та виявились сміливими, швидкими та спритними. Поздоровляємо їх.
14 лист. 2019

Тренування з евакуації

В закладі пройшли повторні тренування з пожежної евакуації дітей та персоналу.
28 жовт. 2019

Індивідуальна котельня для садочка!

Сьогодні , ЗА СПРИЯННЯМ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ГЕННАДІЯ АДОЛЬФОВИЧА КЕРНЕСА ВІДКРИТО ІНДИВІДУАЛЬНУ ГАЗОВУ КОТЕЛЬНУ, ЯКА ДАСТЬ ЗМОГУ ПІДТРИМУВАТИ НОРМАТИВНИЙ РЕЖИМ ОПАЛЮВАННЯ ТА СТВОРИТИ БІЛЬШ КОМФОРТНІ УМОВИ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ.
21 жовт. 2019

Запрошуємо відвідати!

Шановні батьки ! З 29.10 по 31.10.2019 року в закладі пройдуть осінні розваги. Графік додається
4 жовт. 2019

"Збережимо ресурси Землі разом!"

Шановні батьки! з 7 жовтня по 11 жовтня в садочку пройде виставка поробок з непотрібних речей але для потрібних ідей! Економію ресурсів нашої Землі ми вирішили показати саме Вам- мешканцям Землі
3 жовт. 2019

Методичне об єднання №1 для вихователів груп раннього віку

.
27 вер. 2019

ІІ етап районного конкурсу дитячого малюнку "Рідне місто- в серденьку моєму"

Сьогодні в садочку пройшов ІІ етап районного конкурсу дитячого малюнку "Рідне місто- в серденьку моєму". Почесне жюрі конкурсу визнали переможців номінацій "Юний художник", "Творча родина", "Колективна робота"
16 вер. 2019

Районний конкурс дитячого малюнку !

з 16.09.2019- по 25.09.2019 року триває конкурс дитячого малюнку "Рідне місто - в серденьку моєму". До участі запрошуються колективи старших груп та батьків
13 вер. 2019

Загальні батьківські збори в закладі дошкільної освіти

Шановні батьки ! 13.09. 2019 в музичній залі закладу відбудуться батьківіські збори. Запрошуємо відвідати!