4 лют. 2020

Відкритий показ заняття

В рамках проведення І районного туру обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини", вихователем групи раннього віку Сухіною В.К. було проведено заняття з малюками "Маленькі помічники природи взимку"
10 січ. 2020

Вітаємо!

Куті смачної, Коляди гучної, Щасливого Різдва І на весь Рік добра!
29 груд. 2019

Вітаємо!

З Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію! Бажаю з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!
28 груд. 2019

Новорічні ранки

І завершують новорічні розваги зі своїми перевтіленнями в казкових героїв вихованці груп №5,1,4,9
27 груд. 2019

Новорічна казка в садочку!

Вихованці садочка груп №11,3,10 полинули сьогодні у незабутню новорічну, зимову подорож до казкових героїв. А Дід Мороз зі Снігуронькою та Сніговою королевою начарували дітям подарунки, радість та сміх!
26 груд. 2019

Новорічні ранки в садочку

Новорічна ялинка, Дід Мороз та Снігуронька, подарунки- Що може бути кращим! Вихованці груп №2,6,8,7 одержали сьогодні незабутні новорічні емоції
19 груд. 2019

Вихователем Пазніковою Є.О. в групі раннього віку №2 "Веселка" разом з дітьми проведено відкрите заняття з теми:

"Вчимося бути турботливими... " (з елементами валеологічного виховання та сенсорики)
19 груд. 2019

Вітаємо!

Хай Миколай у вишиванці Розбудить подарунком вранці І принесе у Вашу хату Добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, Зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов’ю, І принесе усім здоров’я!
6 груд. 2019

Новорічні ранки в садочку

Шановні батьки! Запрошуємо Вас з 26 по 28 грудня 2019 року відвідати Новорічні ранки вихованців нашого садочку.
3 груд. 2019

З першим снігом поздоровляємо!

Коли на землю лягає перший сніг - ця подія завжди сприймається, як свято. Адже перший сніг - це справжнє диво, як перші кроки, казковий наряд принцеси,