...продовження " Тиждень Казки "

27 квіт. 2018
"Муха цокотуха" Цікаву театралізовану казку показали сьогодні вихованці середнього віку групи №5 "Капітошка" Театралізована діяльність - найпоширеніший вид дитячої творчості. Вона формує досвід соціальних навичок поведінки завдяки тому, що кожен літературний твір або казка для дітей дошкільного віку завжди мають моральну спрямованість (дружба, доброта, чесність, сміливість та ін). Завдяки казці дитина пізнає світ не тільки розумом, але й серцем. І не тільки пізнає, але й виражає своє ставлення до добра і зла. Улюблені герої стають зразками для наслідування. Саме здатність дитини до наслідування дозволяє педагогам через театралізовану діяльність надавати позитивний вплив на дітей.