Свято весни

6 бер. 2018
В наш дитячий садочок вже завітала красуня весна, і принесла святковий настрій, дзвінкі пісні та веселі таночки. Розпочали святкування групи ранього віку "Сонечко" та" Краплинка". На святі малята в ролі маленьких кошенят , довели всім присутнім, що бути мамою зовсім не легко! Продовжила святкування друга молодша група «Казка». Свято під назвою «Подорож до матусі на човні», видалось надзвичайно цікавим та повчальним, адже і малята, і гості зрозуміли, що найдорожче для кожної матусі не подарунки чи квіти, а любов та повага дітей. Для матусь та бабусь діти дарували теплі слова, веселі пісні та таночки. Наступними зустрічали весноньку старші групи "Яблунька" та "Антошка", діти в образі стиляг радували таночками, веселили гуморесками та зворушували піснями.

.